Zawieszona działalność


W związku z zagrożeniem epidemiologicznym, za zgodą Prezydenta Miasta Opola, Miejska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Opolu zawiesza działalność diagnostyczną i terapeutyczną świadczoną na terenie Poradni, jak również wszelkie działania na terenie szkół i placówek znajdujących się w obwodzie Poradni od 13 marca 2020 r. do 25 marca 2020r. włącznie.
Wszystkie zaplanowane w tym okresie wizyty zostają odwołane. Nowe terminy wizyt zostaną Państwu niezwłocznie przekazane, gdy tylko będzie możliwe wznowienie działalności.
W absolutnie nadzwyczajnych sytuacjach, za zgodą Dyrektora MPPP, będziemy świadczyć pomoc w ramach interwencji kryzysowej.
Prosimy, aby osoby, które muszą załatwić sprawę w MPPP, zrobiły to telefonicznie, mailowo bądź korespondencyjnie.
Pracownicy Poradni będą dostępni dla Państwa w swoich godzinach pracy,  świadcząc porady i konsultacje telefonicznie: 77 4549216 i 17.
Wszystkie druki obowiązujące w MPPP są dostępne na stronie Poradni http://mppp.opole.pl/. Wypełnione i zeskanowane zgłoszenia, wnioski
i zaświadczenia należy przesyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Sprawy wymagające kontaktu z dyrektorem prosimy kierować telefonicznie lub na mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
Wszystkie opinie i orzeczenia, po przeprowadzonych już badaniach, będą do Państwa wysyłane pocztą tradycyjną - listem poleconym.