KOMUNIKAT DYREKTORA

Szanowni Państwo,

           W trosce o zdrowie Państwa, Państwa dzieci i pracowników Poradni informuję, że nie przyjmujemy dzieci i dorosłych z objawami infekcji.

Można się spodziewać, iż niektórzy pracownicy będą zmuszeni do skorzystania z  zasiłku opiekuńczego, w związku z czym niektóre spotkania w Poradni mogą być odwołane, o czym Państwa indywidualnie poinformujemy.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze odwoływanie umówionych diagnoz w przypadku chorób dzieci. Pozwoli nam to na optymalne zarządzanie pulą dostępnych miejsc i zaproponowanie możliwie szybkiego nowego terminu osobom odwołującym diagnozę.

Ze względów profilaktycznych odwołane są wszelkie formy zajęć grupowych.

Proszę o ograniczenie wizyt w sekretariacie Miejskiej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej do spraw absolutnie koniecznych i pilnych. Prosimy o kontakt drogą mailową ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) oraz telefoniczną 77 454 92 16/17.

Na stronie internetowej Poradni http://mppp.opole.pl/ są dostępne druki: karta zgłoszenia do Poradni, wniosek o  wydanie orzeczenia oraz zaświadczenia lekarskiego na potrzeby wydania nauczania indywidualnego. Pocztą elektroniczną należy przesłać skany wypełnionych i podpisanych dokumentów.

Liczymy na zrozumienie
Hanna Kanik
Dyrektor MPPP w Opolu


 


 

Szanowni Państwo,

 

            W trosce o zdrowie Państwa, Państwa dzieci i pracowników Poradni informuję, że nie przyjmujemy dzieci i dorosłych z objawami infekcji.

Można się spodziewać, iż niektórzy pracownicy będą zmuszeni do skorzystania z  zasiłku opiekuńczego, w związku z czym niektóre spotkania w Poradni mogą być odwołane, o czym Państwa indywidualnie poinformujemy.

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze odwoływanie umówionych diagnoz w przypadku chorób dzieci. Pozwoli nam to na optymalne zarządzanie pulą dostępnych miejsc i  zaproponowanie możliwie szybkiego nowego terminu osobom odwołującym diagnozę.

Ze względów profilaktycznych odwołane są wszelkie formy zajęć grupowych.

Proszę o ograniczenie wizyt w sekretariacie Miejskiej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej do spraw absolutnie koniecznych i pilnych. Prosimy o  kontakt drogą mailową ( Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) oraz telefoniczną 77 454 92 16/17.

Na stronie internetowej Poradni http://mppp.opole.pl/ są dostępne druki: karta zgłoszenia do Poradni, wniosek o  wydanie orzeczenia oraz zaświadczenia lekarskiego na potrzeby wydania nauczania indywidualnego. Pocztą elektroniczną należy przesłać skany wypełnionych i podpisanych dokumentów.

 

Liczymy na zrozumienie

Hanna Kanik

Dyrektor MPPP w Opolu