ZAPROSZENIE na 11. Forum Logopedów

SIEĆ WSPÓŁPRACY LOGOPEDÓW

przy MIEJSKIEJ PORADNI PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNEJ

w OPOLU


ZAPROSZENIE

na

11. Forum Logopedów

 

            Nasze spotkanie będzie poświęcone tematyce słyszenia i słuchania w kontekście prawidłowego rozwoju mowy. Poddamy analizie kwestię prawidłowego słuchu obwodowego i przetwarzania słuchowego w kształtowaniu się mowy i języka dziecka. Przeanalizujemy także możliwości terapii słuchowej dla dzieci ze zdiagnozowanymi problemami słuchowymi.

            W ramach spotkania swoją wiedzą i doświadczeniem podzieli się specjalista z dziedziny surdologii: Magdalena Świderska (Specjalistyczny Ośrodek Diagnozy i Terapii Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu w Opolu). Problematykę zaburzeń przetwarzania słuchowego podejmie Bożena Tomanek (Miejska Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Opolu).         

            Spotkanie odbędzie się 30. października 2018r. o godz. 15.30 w siedzibie Miejskiego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli, ul. Powstańców Śl. 19.

            Swój udział prosimy zgłaszać pod adresem mailowym: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. "> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . do dnia 19. października 2018r.

                                                                                              Koordynator sieci współpracy

                                                                                                          Bożena Tomanek