Klub Młodego Nauczyciela


ZAPROSZENIE DLA NAUCZYCIELI STAŻYSTÓW I KONTRAKTOWYCH

Pracownicy Miejskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Opolu zapraszają nauczycieli klas I-VI szkół podstawowych z krótkim stażem (stażystów i  kontraktowych ) na spotkania w ramach Klubu Młodego Nauczyciela.

W latach ubiegłych spotkania miały ściśle określony temat. W tym roku główną ideą Klubu jest integracja środowiska młodych nauczycieli, wymiana doświadczeń, wzbogacanie warsztatu pracy wychowawczej, pomoc w  rozwiązywaniu bieżących trudności w pracy nauczyciela.

Zapraszamy zarówno nauczycieli, którzy brali udział w spotkaniach Klubu w latach ubiegłych, jak i nowe osoby.

Pierwsze spotkanie odbędzie się dnia 18.11.2016 r. o godz. 15.30 w pracowni Miejskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, która mieści się w dzielnicy ZWM, na ul. Szarych Szeregów 1 (wejście od tyłu Publicznej Szkoły Podstawowej nr 29).

 

Zainteresowanych nauczycieli prosimy o pisemne zgłoszenie na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. "> Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   

Można także zasygnalizować problem, o którym chcieliby Państwo porozmawiać, wyjaśnić.

 

 

Z pozdrowieniami

pedagodzy i psycholodzy MPPP w Opolu

Pliki do pobrania